SkyShowtime największe hity

Największe hity, które zobaczysz na platformie SkyShowtime

W SkyShowtime znajdziecie najlepszą rozrywkę od największych światowych wytwórni i wybitnych twórców. W serwisie dostępne będą tysiące godzin najlepszej rozrywki dla całej rodziny i bogata selekcja nagłośniejszych i najbardziej oczekiwanych filmów i seriali.

O SkyShowtime

SkyShowtime to nowy serwis streamingowy dostępny obecnie w Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Holandii i Portugalii. SkyShowtime będzie kontynuował rozbudowę swojej sieci streamingowej w Hiszpanii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) w ciągu najbliższych miesięcy i w pierwszym kwartale 2023 roku. 

 SkyShowtime oferuje najlepszą rozrywkę, filmy i seriale oryginalne od uznanych wytwórni, takich jak: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock.   

 SkyShowtime będzie dostępny na ponad 20 rynkach europejskich, obejmujących 90 milionów gospodarstw domowych. Docelowo będzie oferowany w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji.  

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223