Grease Rise of the Pink Ladies SkyShowtime

Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje tej wiosny tylko na platformie SkyShowtime

Wyprodukowany przez wytwórnię Paramount Television Studios serial Grease: Rise of The Pink Ladies zadebiutuje wiosną na platformie SkyShowtime.

Akcja serialu rozpoczyna się cztery lata przed wydarzeniami przedstawionymi w kultowym filmie Grease. Jest rok 1954. Zanim Rock ‘n’ rollstanie się modny  a chłopcy z gangu T-Birds będą uważani za najfajniejszych w szkole,  czworo znudzonych wyrzutków ma odwagę bawić się na swoich własnych zasadach, co wywołuje moralny skandal, który na zawsze odmienia liceum Rydell High.

W rolach głównych zobaczymy Marisę Davilę jako Jane i Cheyenne Isabel Wells jako Olivię. W pozostałych rolach występują Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako dyrektorka szkoły McGee. 

Autorką scenariusza jest Annabel Oakes (Atypowy, Transrodzic), która jest także jego showrunnerką i reżyserką serialu. Producentami wykonawczymi ze strony spółki Temple Hill są Marty Bowen i Wyck Godfrey. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią także Adam Fishbach i Alethea Jones (Stworzona do miłości, Dollface, Evil), która stanęła za kamerą podczas prac nad pilotem oraz dwoma innymi odcinkami serialu. Erik Feig i Samie Kim Falvey są producentami wykonawczymi z ramienia spółki PICTURESTART. Producentką serialu jest Grace Gilroy. Autorem choreografii jest Jamal Sims, który wyreżyserował jeden z odcinków. Ścieżkę muzyczną skomponował nominowany do nagrody GRAMMY producent muzyczny Justin Trante.

Usługa SkyShowtime jest dostępna bezpośrednio w aplikacji SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS i na stronie internetowej: www.skyshowtime.com. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł, a w specjalnej, ograniczonej czasowo ofercie promocyjnej za pół ceny na zawsze – 12,50 zł.

  Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy odwiedzić:  

Stronę www: www.skyshowtime.com   

Newsroom: corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime  

O SkyShowtime 

SkyShowtime to nowa, wiodąca platforma streamingowa w Europie, która wchodzi na ponad 20 rynków obejmujących ponad 90. milionów gospodarstw domowych.  Serwis jest obecnie dostępny w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Czarnogórze, Kosowie, Niderlandach, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polsce, Serbii, Rumunii, Słowenii, Szwecji oraz na  Węgrzech i Słowacji. 28 lutego usługa zostanie uruchomiona w Andorze i Hiszpanii.

Platforma streamingowa SkyShowtime to wspólny projekt spółek Comcast i Paramount Global. W jej ofercie znajdziemy najlepszą rozrywkę, filmy i seriale własnej produkcji firmowane przez tak kultowe marki, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios czy Peacock. Na platformie SkyShowtime będą odbywać się premiery ekskluzywnych lokalnych produkcji oraz seriali własnej produkcji SkyShowtime Original.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223