Rabbit Hole1 Easy-Resize com

Serial „Rabbit Hole” z Kieferem Sutherlandem w SkyShowtime od 31 marca

SERIAL „RABBIT HOLE” Z KIEFEREM SUTHERLANDEM

W SKYSHOWTIME OD 31 MARCA

Zobacz zwiastun serialu „Rabbit Hole”

Ośmioodcinkowy serial z Kieferem Sutherlandem w roli głównej będzie dostępny w SkyShowtime od 31 marca

W dniu premiery serialu „Rabbit Hole”, produkcji CBS Studios, udostępnione zostaną 2 odcinki.

W „Rabbit Hole” nic nie jest takie, jak się wydaje. John Weir (Kiefer Sutherland), mistrz przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły, które potrafią zarówno kontrolować masy, jak i na nie wpływać.

Poza Kieferem Sutherlandem w „Rabbit Hole” występują Charles Dance („Game of Thrones” [„Gra o tron”]) jako Dr Ben Wilson, Meta Golding („Empire” [„Imperium”]) jako Hailey Winton, Enid Graham („Mare of Easttown” [„Mare z Easttown”]) jako Josephine „Jo” Madi, Jason Butler Harner („Ozark”) jako Valence, Walt Klink („Arctic Circle” [„Zło jest zaraźliwe”]) jako stażysta oraz Rob Yang („Succession” [„Sukcesja”]) jako Edward Homm.

Sutherland jest również producentem serialu, podobnie jak jego reżyserzy i scenarzyści: John Requa i Glenn Ficarra („This Is Us” [„Tacy jesteśmy”], „WeCrashed” („WeCrashed: Upadek start-upu”), Charlie Gogolak („The Sinner” [„Grzesznica”], „WeCrashed” [„WeCrashed: Upadek start-upu”], Suzan Bymel („Designated Survivor”) i Hunt Baldwin („Longmire”, „The Closer” [„Podkomisarz Brenda Johnson”]).

Materiały do pobrania tutaj: https://bit.ly/RabbitHole_materiały

Użytkownicy mogą oglądać treści dostępne w SkyShowtime bezpośrednio w aplikacji SkyShowtime na Apple iOS, tvOS, urządzeniach z Androidem, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung i poprzez stronę: www.skyshowtime.com. Miesięczny koszt subskrypcji serwisu SkyShowtime wynosi 24,99 zł, natomiast w specjalnej ofercie za pół ceny na zawsze - 12.49zł.  

Więcej informacji można znaleźć tu:

Strona: www.skyshowtime.com

Centrum prasowe: corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

Informacje o SkyShowtime 

SkyShowtime to najnowszy serwis streamingowy, który działa już na ponad 20 rynkach obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. Obecnie dostępny jest w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Norwegii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji. W Andorze i Hiszpanii serwis wystartuje 28 lutego 2023 roku.

Jako wspólne przedsięwzięcie Comcast i Paramount Global, SkyShowtime oferuje najlepszą rozrywkę, filmy i seriale oryginalne od kultowych studiów filmowych Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. SkyShowtime będzie również domem dla wielu ekskluzywnych produkcji lokalnych, a także seriali SkyShowtime Original.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223

 

© 2022 SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe SKY oraz SHOWTIME i wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością odpowiednio Sky Limited oraz Showtime Networks Inc. i wykorzystywane są na mocy licencji od SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i powiązanych spółek, a także wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością poszczególnych właścicieli. Wszelkie pozostałe znaki towarowe i własność intelektualna jest własnością ich poszczególnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.