SkyShowtime ujawnia datę premiery serialu Grease: Rise of the Pink Ladies

SST Grease Rise of Pink Ladies sst 16x9

 

SKYSHOWTIME UJAWNIA DATĘ PREMIERY SERIALU GREASE: RISE OF THE PINK LADIES

Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu Grease: Rise of the Pink Ladies, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia – wyłącznie w SkyShowtime. W dniu premiery udostępnione zostaną 2 odcinki.

 

Materiały do pobrania

 Zobacz zwiastun

 

Platforma SkyShowtime potwierdziła dziś datę premiery nowego serialu Grease: Rise of the Pink Ladies. Ten muzyczny serial produkcji Paramount Television Studios trafi na SkyShowtime w piątek 7 kwietnia. W dniu premiery w serwisie na widzów czekać będą aż 2 odcinki serialu, a kolejne dodawane będą co piątek.

W produkcji występują: Marisa Davila jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako wicedyrektor McGee. 

Akcja tego rozśpiewanego serialu toczy się 4 lata przed fabułą kultowego filmu Grease. W 1954 roku, nim rock’n’roll stał się modny, a gang T-Birds zyskał sławę najfajniejszego w szkole, cztery zbuntowane outsiderki postanawiają zacząć żyć na swoich zasadach. Ich bunt szybko wywołuje w szkole moralną panikę, która na zawsze zmieni liceum Rydell High.

Scenarzystką i jedną z reżyserek serialu jest Annabel Oakes (Atypical, Transparent), która pełni też funkcje showrunnerki i producentki wykonawczej. Za produkcję serialu odpowiadają również Marty Bowen i Wyck Godfrey reprezentujący wytwórnię Temple Hill, a także Adam Fishbach i Alethea Jones (Made For Love, Dollface, Evil), która jest też reżyserką pilota i dwóch odcinków. W gronie producentów wykonawczych znaleźli się także Erik Feig i Samie Kim z wytwórni PICTURESTART, a producentką serialu jest Grace Gilroy. Za choreografię odpowiada Jamal Sims, pełniący też funkcję reżysera, a twórcą i producentem muzyki jest nominowany do nagrody Grammy Justin Trante.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie

Więcej informacji można znaleźć tu:  

Strona: www.skyshowtime.com   

Centrum prasowe: corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime  

Twitter: www.twitter.com/SkyShowtime

O SkyShowtime 

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa wchodząca na ponad 20 europejskich rynków obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. Serwis jest już dostępny w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. 

SkyShowtime to wspólny projekt firm Comcast i Paramount Global. Jest to platforma streamingowa oferująca najlepsze filmy, seriale i programy wielkich sieci i wytwórni: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. Na platformę trafiać będą także dostępne na wyłączność produkcje lokalne oraz seriale oryginalne SkyShowtime.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223