M3GAN PR branded keyart 16x9 1080x1920 lowres

M3GAN, nowe oblicze grozy już 14 sierpnia tylko w SkyShowtime

 

 M3GAN PR branded keyart 16x9 1080x1920 lowres

Zobacz zwiastun: tutaj  

Materiały do pobrania: tutaj

M3GAN będzie można obejrzeć wyłącznie w SkyShowtime od 14 sierpnia.

Jest więcej niż tylko zabawką. Jest częścią rodziny. Najbardziej kreatywne umysły w branży horrorów — James Wan, twórca filmów z cyklu Saw, Insidious i The Conjuring, oraz Blumhouse, producent serii Halloween, filmów The Black Phone i The Invisible Man — przedstawiają nowe, świeże oblicze grozy.

M3GAN to wybitne osiągnięcie w dziedzinie sztucznej inteligencji. Przypominająca żywą osobę lalka zaprogramowana tak, żeby być najlepszą przyjaciółką dzieci i wsparciem dla rodziców. M3GAN została zaprojektowana przez wybitną specjalistkę od robotyki Gemmę (Allison Williams znana z Get Out) pracującą dla firmy produkującej zabawki. Lalka widzi i słyszy oraz uczy się, stając się przyjaciółką, nauczycielką, towarzyszką zabaw oraz obrończynią wskazanego dziecka.

Kiedy Gemma nagle musi zająć się osieroconą 8-letnią siostrzenicą Cady (Violet McGraw znana z The Haunting of Hill House), desperacko próbuje odnaleźć się w roli rodzica, do której nie jest przygotowana. Gdy przygniata ją ogrom pracy, Gemma postanawia zaoferować Cady prototyp M3GAN, aby rozwiązać jej problemy. Ta decyzja będzie miała niewyobrażalne konsekwencje.

Podczas gdy pomiędzy M3GAN i Cady rodzi się coraz silniejsza więź, Gemma jest coraz bardziej przerażona, widząc, że twór, który wymyśliła, by pomóc dziewczynce, uczy się w ekspresowym tempie... i że M3GAN może dostrzegać „zagrożenia” dla Cady, które w rzeczywistości nie istnieją.

Film  M3GAN, wyprodukowany przez Jasona Bluma i Jamesa Wana, został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Gerarda Johnstone'a (Housebound) na podstawie scenariusza Akeli Cooper (Malignant, The Nun 2) opartego na pomyśle Akeli Cooper i Jamesa Wana. Producentami wykonawczymi filmu są Allison Williams, Mark Katchur, Ryan Turek, Michael Clear, Judson Scott, Adam Hendricks i Greg Gilreath.

W filmie M3GAN występują Ronny Chieng (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace) i Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Stephane Garneau-Monten (Straight Forward) i Lori Dungey (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, wersja rozszerzona).

Wśród twórców M3GAN  są operator Simon Raby (Mortal Engines), autorka scenografii Kim Sinclair (nagrodzona Oscarem® dyrektor artystyczna filmu Avatar), montażysta Jeff Mcevoy (Nerve), projektant kostiumów Daniel Cruden (asystent projektanta kostiumów przy produkcji filmu Avatar: The Way of Water) i kompozytor Anthony Willis (Promising Young Woman).

Serwis dostępny jest poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung, a także bezpośrednio na stronie:www.skyshowtime.com Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam). Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Więcej informacji można znaleźć tu:

Strona: www.skyshowtime.com

Centrum prasowe: https://corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

Twitter: www.twitter.com/SkyShowtime 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

 

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223

Załączniki