SKYSHOWTIME THE WINNER 2 lowres

Wrzesień w SkyShowtime

Wrzesień to miesiąc kolejnych znakomitych premier w SkyShowtime, wśród których znalazły się nowe seriale oryginalne, blockbustery i produkcje z gwiazdorską obsadą. W serwisie zadebiutuje pierwszy czesko-słowacki serial oryginalny SkyShowtime The Winner, opowiadający o perypetiach byłego premiera, który po latach kariery w rządzie, próbuje na nowo zbliżyć się do swojej rodziny. W serwisie pojawi się również fiński serial oryginalny SkyShowtime Codename: Annika - absolutne must-see dla wszystkich fanów produkcji skandynawskich. Kolejna premiera, której nie można przegapić to serial Poker Face z Natashą Lyonne, który zdobył aż 98% pozytywnych recenzji krytyków na Rotten Tomatoes. We wrześniu nie zabraknie również filmowych hitów, w tym Dungeons & Dragons: Honour Among Thieves  i nominowanego do Oscara w wielu kategoriach filmu TÁR z Cate Blanchett w roli głównej. 

SERIALE

SKYSHOWTIME THE WINNER 2 lowres

The Winner (Zwycięzca)

SEZON: 1 ODCINKI: 6
ODCINEK 1 DOSTĘPNY OD 4 WRZEŚNIA, KOLEJNE ODCINKI CO TYDZIEŃ

The Winner to koprodukcja czesko-słowacka. Ta komedia familijna opowiada historię Viktora Hudáka (Ady Hajdu), byłego premiera małego europejskiego kraju, który zakończył karierę polityczną i po dekadzie usiłuje wrócić do życia na łonie rodziny. Starając się na nowo wdrożyć w codzienną, rodzinną rutynę, próbuje zbliżyć się do żony i córek. Ten nowy etap w jego życiu okazuje się jednak pełen niespodzianek i wyzwań, często trudniejszych niż te, z którymi przez lata mierzył się w rządzie. 

SKYSHOWTIME CODENAME ANNIKA lowres

Codename: Annika

SEZON: 1 ODCINKI: 6
WE WRZEŚNIU TYLKO W SKYSHOWTIME

Codename: Annika to fińsko-szwedzki serial kryminalny. Jego bohaterką jest Emma, fińska specjalistka od oszustw w świecie sztuki, która pod przykrywką infiltruje sztokholmski dom aukcyjny. Firma ta jest podejrzana o powiązania z człowiekiem zajmującym się praniem brudnych pieniędzy. Chcąc pozostać incognito, Emma udaje kogoś zupełnie innego. Staje się Anniką – impulsywną dziewczyną kochającą szalone imprezy, narkotyki i alkohol. Przybranie nowej tożsamości otwiera przed nią drzwi do ukrytego świata oszustów zarabiających na wielkich dziełach sztuki. Bycie Anniką wymaga jednak od Emmy powrotu do bolesnej przeszłości, o której przez lata próbowała zapomnieć.

SKYSHOWTIME POKER FACE lowres

Poker Face

SEZON: 1 ODCINKI: 10
WE WRZEŚNIU TYLKO W SKYSHOWTIME

Poker Face to dziesięcioodcinkowy serial kryminalny Riana Johnsona, który śledzi losy Charlie Cale, kobiety mającej niezwykłą umiejętność rozpoznawania, gdy ktoś kłamie. Gdy Charlie rusza w drogę swoim autem Plymouth Barracuda, na każdym przystanku trafia na zbrodnie do rozgryzienia i grupę uwikłanych w nie osób. Twórcą, scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest wielokrotnie nominowany do Oscara® Rian Johnson, czyli scenarzysta, reżyser i producent m.in. filmów z serii Na noże. Obok Lyonne w tym dziesięcioodcinkowym serialu kryminalnym występują Adrien Brody, Benjamin Bratt, Joseph Gordon-Levitt, Simon Helberg i Ellen Barkin.

SKYSHOWTIME FASHION HOUSE lowres

Fashion House

SEZON: 1 ODCINKI: 3
ODCINEK 1 DOSTĘPNY OD 20 WRZEŚNIA, KOLEJNE ODCINKI CO TYDZIEŃ

Seria dokumentalna pozwalająca zajrzeć za kulisy najsłynniejszych światowych domów mody – Gucci, Burberry oraz Versace – i bliżej poznać ich niezwykłe historie. Każdy z filmów otwiera drzwi do ekskluzywnego świata, ukazując wzloty i upadki legendarnych projektantów mody. Bogaty zbiór nagrań archiwalnych, w tym wiele dotąd niepublikowanych, oraz wielkie nazwiska świata mody – m.in. Anna Wintour i Christopher Bailey – przybliżają świat kultowych marek, których historie bywały równie spektakularne, co projekty.

FILMY

SKYSHOWTIME KNOCK AT THE CABIN lowres

Knock at the Cabin (Pukając do drzwi)

DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 4 WRZEŚNIA.

Nowy thriller wizjonerskiego reżysera M. Nighta Shyamalana. Rodzina spędzająca wakacje w odludnym domu zostaje napadnięta przez czwórkę uzbrojonych nieznajomych i zmuszona do podjęcia szalenie trudnej decyzji, która ma zapobiec apokalipsie. W filmie występują Dave Bautista (Diuna), nominowany do Emmy® Jonathan Groff (Mindhunter), Ben Aldridge (Fleabag), Nikki Amuka-Bird (Old), debiutująca Kristen Cui, Abby Quinn (Małe kobietki) i Rupert Grint (filmy z serii Harry Potter).

SKYSHOWTIME TAR lowres

TÁR

DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 25 WRZEŚNIA

Film TÁR, którego reżyserem, scenarzystą i producentem jest Todd Field, to opowieść o wyjątkowej kompozytorce i dyrygentce Lydii Tár, w którą wciela się Cate Blanchett. Film przygląda się temu, jak zmienia się natura władzy, jej ciągłość i wpływ na współczesny świat.

SKYSHOWTIME DUNGEONS AND DRAGONS lowres

Dungeons & Dragons: Honour Among Thieves (Dungeons & Dragons: Złodziejski honor)

DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKYSHOWTIME OD 29 WRZEŚNIA

Uroczy złodziej wraz z ekipą zaskakujących poszukiwaczy przygód podejmuje się epickiej misji, aby odzyskać utracony artefakt. Kiedy jednak wchodzą w drogę niewłaściwym ludziom, sytuacja niebezpiecznie wymyka się spod kontroli. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor przenosi na ekran bogaty świat i wspaniały klimat legendarnej gry RPG, zabierając widzów w zabawną i pełną akcji przygodę.

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

 

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223

Załączniki