SkyShowtime Marcel Muszelka w różych bucikach 8 lowres

Marcel Muszelka w różowych bucikach już w SkyShowtime!

Filmowa adaptacja bestsellera New York Timesa – książki Marcel the Shell With Shoes On – od dziś dostępna wyłącznie w SkyShowtime 

SkyShowtime Marcel Muszelka w różych bucikach 2 lowres

Zobacz zwiastun: TUTAJ

Materiały do pobrania: TUTAJ

Starający się przebić filmowiec Dean (scenarzysta i reżyser Dean Fleischer Camp) wprowadza się do wynajętego na Airbnb mieszkania i szybko odkrywa, że nie jest w nim sam. Mieszka tam już Marcel (Jenny Slate), urocza mała muszelka, wraz ze swoją babcią Connie (Isabella Rossellini) i kłaczkiem Alanem.

Niegdyś należeli do licznej społeczności muszli, ale teraz Marcel i Connie żyją samotnie, jako jedyni ocaleni z tajemniczej tragedii. Zauroczony nowym, niezwykłym przyjacielem, Dean zaczyna filmować Marcela i jego babcię, zdobywając błyskawiczną sławę w sieci, która na zawsze zmienia ich życie. Czy odkrycie nowych możliwości i rzesza superfanów wystarczą, by Marcel odnalazł utraconą rodzinę?

Wzruszająca, zaskakująca i zachwycająco wykonana produkcja Marcel Muszelka w różowych bucikach to fabularna adaptacja serii popularnych krótkich filmów Deana Fleischera Campa i Jenny Slate oraz książek z listy bestsellerów „New York Timesa”. To także debiut najpopularniejszego mięczaka internetu na wielkim ekranie. Film łączy animację poklatkową i tradycyjną oraz występy aktorskie. Główne role w tej optymistycznej i zabawnej produkcji o charyzmatycznym Marcelu grają Isabella Rossellini, Rosa Salazar, Thomas Mann i Lesley Stahl.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł. Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Więcej informacji można znaleźć tu:

Strona: www.skyshowtime.com

Centrum prasowe: https://corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

Twitter: www.twitter.com/SkyShowtime 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

Załączniki