The-Family-Stallone S01 key art mini branding branded st 16x9 3840x2160

The Family Stallone, serial dokumentalny o jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood, już od 2 października w SkyShowtime

Nowy serial dokumentalny pokazuje życie nominowanego do Oscara® Sylvestra Stallone’a, jego żony, Jennifer Flavin Stallone oraz ich córek: Sophii, Sistine i Scarlet.

The Family Stallone

 Zobacz zwiastun: https://youtu.be/AxlRdRKM0h8

Materiały do pobrania: https://we.tl/t-euEwzbIxC2

 

Pierwsze dwa z ośmiu odcinków The Family Stallone, nowego serialu, którego bohaterami są nominowany do Oscara® Sylvester „Sly” Stallone, jego żona Jennifer Flavin Stallone i ich córki: Sophia, Sistine i Scarlet, będzie można obejrzeć wyłącznie w SkyShowtime od 2 października. Kolejne odcinki będą pojawiać się co poniedziałek.

Grał bohaterów, którzy stali się legendami kina, i był trzykrotnie nominowany do Oscara®. Teraz Sylvester Stallone gotów jest pokazać przed kamerami, jak wciela się w najważniejszą jego zdaniem rolę – ojca. Nowy program, w którym poza samym Stallone’em pojawiają się jego żona i trzy córki, pozwala zobaczyć, jak wygląda życie jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood.

Oto The Family Stallone:

  • Sylvester Stallone: dla świata jest legendarnym twardzielem, dla córek – po prostu tatą. Kiedy widzowie pędzą na kolejne popularne filmy z jego udziałem, on w domu skupia się na budowaniu przyszłości rodziny i wychowaniu córek na niezależne i ambitne kobiety.

  • Jennifer Flavin Stallone: Jennifer to urodzona i wychowana w Los Angeles zaradna businesswoman i współwłaścicielka marki kosmetyków Serious Skincare.

  • Sophia Stallone: najstarsza z sióstr Stallone nie ma zamiaru iść w aktorskie ślady ojca. Choć obecnie razem z siostrą Sistine prowadzi podcast Unwaxed, wciąż poszukuje własnej ścieżki w życiu i koncentruje się na realizowaniu swoich pasji.

  • Sistine Stallone: Sistine to aktorka i modelka, która już rozpoczęła filmową karierę. Obecnie pracuje nad realizacją swojego pierwszego filmu fabularnego.

  • Scarlet Stallone: najmłodsza z sióstr Stallone i ostatnia, która opuszcza rodzinne gniazdo. Scarlet niedawno rozpoczęła studia i obecnie przeprowadza się do własnego mieszkania. Od najmłodszych lat chciała pójść drogą ojca i zostać aktorką. Można ją oglądać obok Sylvestra w nowym serialu Tulsa King dostępnym wyłącznie w SkyShowtime.

The Family Stallone to serial wytwórni MTV Entertainment Studios. Jego producentami wykonawczymi są Benjamin Hurvitz, Jessica Zalkind i Nadim Amiry, a także Julie Pizzi, Farnaz Farjam i Jonathan Singer z ramienia wytwórni Bunim-Murray Productions. Funkcje współproducentów wykonawczych pełnią Lauren Goldstein, Valana Hunn, Chris Ray i Jason Williams.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung.  Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam). Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

 

Więcej informacji można znaleźć tu:

Strona: www.skyshowtime.com

Centrum prasowe: https://corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

X: www.twitter.com/SkyShowtime 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

 

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Tomasz Relewicz
Account Director

tomasz.relewicz@publicisgroupe.com
+48608300326

Załączniki

 

© 2022 SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe SKY oraz SHOWTIME i wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością odpowiednio Sky Limited oraz Showtime Networks Inc. i wykorzystywane są na mocy licencji od SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i powiązanych spółek, a także wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością poszczególnych właścicieli. Wszelkie pozostałe znaki towarowe i własność intelektualna jest własnością ich poszczególnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.