Fleeting Lies w SkyShowtime już 9 października KA 70x100 lowres

Premiera hiszpańskiego serialu SkyShowtime Original Fleeting Lies już 9 października

Nowy serial oryginalny SkyShowtime Fleeting Lies z Eleną Anayą, Pilarem Castro, Hugo Silvą oraz Quim Gutiérrezem zadebiutuje w serwisie 9 października

Serial został wyprodukowany przez Paramount Television International Studios i El Deseo, a producentami wykonawczymi są Esther García, Agustín oraz Pedro Almodóvar

Fleeting Lies w SkyShowtime już 9 października KA 70x100 lowres

Zwiastun: tutaj
Plakaty: tutaj
Zdjęcia: tutaj

Nowy hiszpański serial oryginalny Fleeting Lies (Mentiras Pasajeras) zadebiutuje w SkyShowtime już 9 października. Tego dnia do serwisu zostanie dodany pierwszy odcinek, a kolejne będą udostępniane co poniedziałek. Serial liczy łącznie 8 odcinków. 

Serial komediowy Fleeting Lies śledzi losy Lucíi, która wiodła idealne życie, mając pracę, dom i narzeczonego. Po zasłużonym awansie na stanowisko dyrektorki generalnej, Lucia nagle zostaje zwolniona i oskarżona o szpiegostwo. Kobieta podejmuje samotną misję odzyskania swojego życia i udowodnienia swojej niewinności, ukrywając prawdę przed najbliższymi. Gdy jedno kłamstwo prowadzi do drugiego, sprawy zaczynają się komplikować. Okazuje się jednak, że Lucía nie jest jedyną osobą, która oszukuje w tym ironicznym i współczesnym portrecie o pozorach i kłamstwach w dzisiejszym świecie.

Fleeting Lies w SkyShowtime już 9 października Basilio lowresFleeting Lies w SkyShowtime już 9 października Lucía lowresFleeting Lies w SkyShowtime już 9 października Maite lowresFleeting Lies w SkyShowtime już 9 października Santi lowres

W serialu występują María Botto, Pedro Casablanc, Estefanía de los Santos i María León, a także Elena Anaya, Pilar Castro, Hugo Silva, Quim Gutiérrez oraz Susi Sánchez.

Serial Fleeting Lies został wyprodukowany przez Paramount Television International Studios i El Deseo i jest pierwszym serialem El Deseo, którego producentami wykonawczymi są Esther García, Agustín i Pedro Almodóvar. Reżyserami Fleeting Lies są Félix Sabroso i Marta Font. Za dystrybucję odpowiada Paramount Global Content Distribution.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczna subskrypcja SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam). Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.   

Website: www.skyshowtime.com
Newsroom: https://corporate.skyshowtime.com
LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime 
X: www.twitter.com/SkyShowtime 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223

Załączniki

 

© 2022 SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe SKY oraz SHOWTIME i wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością odpowiednio Sky Limited oraz Showtime Networks Inc. i wykorzystywane są na mocy licencji od SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i powiązanych spółek, a także wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością poszczególnych właścicieli. Wszelkie pozostałe znaki towarowe i własność intelektualna jest własnością ich poszczególnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.