The Winner finałowy odcinek Ady Hajdu i Robert Więckiewicz SkyShowtime

Finałowy odcinek serialu The Winner (Zwycięzca) z gościnnym występem Roberta Więckiewicza już dostępny w SkyShowtime

SkyShowtime Original The Winner (Zwycięzca) to pierwszy czesko – słowacki serial oryginalny SkyShowtime

Reżyserem serialu jest nagradzany Jan Hřebejk, laureat nagród na Berlinale, festiwali Dwa Brzegi oraz w Karlovych Varach, a także Czeskich Lwów

W finałowym, szóstym odcinku serialu The Winner (Zwycięzca), który już od dziś można zobaczyć w serwisie SkyShowtime, występują Robert Więckiewicz i Magdalena Popławska

The Winner finałowy odcinek już w SkyShowtime

Zdjęcia do pobrania: tutaj

Zobacz zwiastun: tutaj

The Winner (Zwycięzca) to koprodukcja czesko-słowacka. Serial wyreżyserował Jan Hřebejk (twórca kultowego filmu „Pod jednym dachem”) na podstawie scenariusza Zuzany Dzurindovej. Za zdjęcia odpowiada Martin Šácha. W rolach głównych, obok popularnego słowackiego aktora Ady'ego Hajdu, występują laureatka Czeskiego Lwa Ivana Chýlková, nominowana do Czeskiego Lwa Natalia Germani, a także młode wschodzące gwiazdy Petra Dubayová i Rebeka Rigová. W finałowym odcinku serialu w rolę polskiego premiera i jego żony wcielają się Robert Więckiewicz oraz Magdalena Popławska, a ich córkę gra Ernestyna Tatarska.

The Winner finałowy odcinek Magdalena Popławska, Robert Więckiewicz, Ernestyna Tatarska SkyShowtime

W obsadzie znaleźli się także Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató i Štefan Martinovič.

The Winner finałowy odcinek Ady Hajdu i Robert Więckiewicz SkyShowtime

Ta komedia familijna opowiada historię Viktora Hudáka (Ady Hajdu), byłego premiera małego europejskiego kraju, który zakończył karierę polityczną i po dekadzie usiłuje wrócić do życia na łonie rodziny. Starając się na nowo wdrożyć w codzienną, rodzinną rutynę, próbuje zbliżyć się do żony i córek. Ten nowy etap w jego życiu okazuje się jednak pełen niespodzianek i wyzwań, często trudniejszych niż te, z którymi przez lata mierzył się w rządzie.

The Winner finałowy odcinek Magdalena Popławska SkyShowtime

Głównym producentem serialu jest Jan Bílek, a producentem wykonawczym Aleš Týbl. Pozostali producenci to Tereza Polachová i Steve Matthews. The Winner (Zwycięzca) był kręcony głównie w Bratysławie na Słowacji.

Serwis dostępny jest poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung, a także bezpośrednio na stronie:www.skyshowtime.com Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam).

Website: www.skyshowtime.com
Newsroom: https://corporate.skyshowtime.com 
LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime 
Twitter: www.twitter.com/SkyShowtime 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

Załączniki

 

© 2022 SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe SKY oraz SHOWTIME i wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością odpowiednio Sky Limited oraz Showtime Networks Inc. i wykorzystywane są na mocy licencji od SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i powiązanych spółek, a także wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością poszczególnych właścicieli. Wszelkie pozostałe znaki towarowe i własność intelektualna jest własnością ich poszczególnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.