Frasier tylko w SkyShyShowtime już 3 listopada

Wielki powrót serialu Frasier! Już 3 listopada wyłącznie w SkyShowtime

 Kelsey Grammer wraca w tytułowej roli w nowym serialu Frasier, który od 3 listopada będzie można oglądać wyłącznie w SkyShowtime

Frasier tylko w SkyShyShowtime już 3 listopada

Zobacz zwiastun: tutaj

Materiały do pobrania: tutaj

Już 3 listopada w SkyShowtime odbędzie się premiera nowego serialu Frasier. Tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki produkcji, a kolejne odcinki będą pojawiać się co piątek. W serialu dostępnym na wyłączność w SkyShowtime, Kelsey Grammer ponownie wciela się w tytułową rolę Frasiera Crane’a, która przyniosła mu nagrodę Emmy.

Poza Grammerem w nowym serialu występują Jack Cutmore-Scott jako Freddy, syn Frasiera, Nicholas Lyndhurst jako Alan, dawny znajomy Frasiera ze studiów, a teraz profesor uniwersytetu, Toks Olagundoye jako Olivia, współpracownica Alana i dziekan wydziału psychologii, Jess Salgueiro jako Eve, współlokatorka Freddy’ego oraz Anders Keith jako David, bratanek Frasiera.

Scenariusz Frasiera napisali Chris Harris (How I Met Your Mother) i Joe Cristalli (Life in Pieces), będący jednocześnie - obok Kelseya Grammera, Toma Russo i Jordana McMahona - producentami wykonawczymi. Serial został wyprodukowany przez CBS Studios we współpracy z wytwórnią Kelseya Grammera, Grammnet NH Productions. Pierwsze dwa odcinki wyreżyserował legendarny reżyser i twórca telewizyjny, James Burrows, najlepiej znany jako współtwórca, producent wykonawczy i reżyser cenionego przez krytyków serialu Cheers, a także oryginalnego Frasiera oraz seriali Will & Grace i Dear John. Dystrybutorem serialu jest Paramount Global Content Distribution.

W tym roku mija 30 lat od telewizyjnej premiery oryginalnego Frasiera, który nadal jest rekordzistą pod względem otrzymania największej liczby nagród Emmy dla serialu komediowego – produkcja została nagrodzona tą statuetką aż 37 razy i zdobyła 107 nominacji do tej nagrody. Wszystkie sezony serialu można również obejrzeć w SkyShowtime.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung.www.skyshowtime.com. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam).

Więcej informacji można znaleźć tu:

Strona: www.skyshowtime.com
Centrum prasowe: https://corporate.skyshowtime.com
LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime
X (dawniej Twitter): www.twitter.com/SkyShowtime 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

 

Załączniki

 

© 2022 SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe SKY oraz SHOWTIME i wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością odpowiednio Sky Limited oraz Showtime Networks Inc. i wykorzystywane są na mocy licencji od SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i powiązanych spółek, a także wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością poszczególnych właścicieli. Wszelkie pozostałe znaki towarowe i własność intelektualna jest własnością ich poszczególnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.