The Curse w SkyShowtime już 5 stycznia (6)

SkyShowtime na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sztokholmie ogłasza datę premiery wyczekiwanego serialu The Curse

10-odcinkowy serial SkyShowtime Original to koprodukcja wytwórni SHOWTIME oraz A24. W rolach głównych występują nagrodzona Oscarem® Emma Stone oraz Nathan Fielder Benny Safdie.

Serial The Curse będzie można obejrzeć wyłącznie w SkyShowtime od piątku 5 stycznia. Pierwszych pięć odcinków zostanie udostępnionych w dniu premiery, kolejnych pięć odcinków 16 lutego.

The Curse w SkyShowtime już 5 stycznia (6)

Zobacz zwiastun: tutaj

Materiały do pobrania: tutaj

Dziś, przed przedpremierowym pokazem The Curse na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sztokholmie, przedstawiciele SkyShowtime ujawnili, że serial będzie można obejrzeć w serwisie od piątku 5 stycznia. Pierwszych pięć odcinków The Curse, serialu SkyShowtime Original, zostanie udostępnionych w dniu premiery, a pozostałych pięć swoją premierę będzie miało w piątek 16 lutego.

The Curse w SkyShowtime już 5 stycznia (9)

Współtwórcami, współscenarzystami i producentami wykonawczymi The Curse są Benny Safdie i Nathan Fielder. Bohaterami serialu są Whitney i Asher Siegel, nowożeńcy, którzy próbują przekonać do swojej wizji ekologicznego życia i budownictwa mieszkańców miasteczka Española w Nowym Meksyku. Ich plany krzyżuje jednak Dougie – ekscentryczny producent, który widzi w ich historii świetny temat na reality show. Kiedy para zaczyna podejmować wątpliwe etycznie decyzje, ich konsekwencje szybko odbijają się na ich związku. Główne role w serialu grają Emma Stone (La La Land, The Favourite), Nathan Fielder (The Rehearsal) i Bennny Safdie (Oppenheimer). Gościnnie na ekranie pojawiają się nominowany do Oscara® Barkhad Abdi, nominowany do Emmy® Corbin Bernsen oraz Constance Shulman.

The Curse to koprodukcja SHOWTIME oraz A24. Za reżyserię odpowiada Nathan Fielder. Producentami wykonawczymi serialu reprezentującymi wytwórnię Fruit Tree są Emma Stone, Dave McCary i Ali Herting. Josh Safdie pełni też funkcję producenta wykonawczego z ramienia wytwórni Elara.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam).

Więcej informacji można znaleźć tu: 

Strona: www.skyshowtime.com

Centrum prasowe: https://corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

X (dawniej Twitter): www.twitter.com/SkyShowtime  

 

O SkyShowtime

SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, wspólne przedsięwzięcie firm Comcast i Paramount Global. SkyShowtime oferuje najlepsze hollywoodzkie tytuły oraz lokalne produkcje, a wszystko to w jednym miejscu.

Od filmów i seriali pochodzących z najlepszych wytwórni, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, aż po produkcje SkyShowtime Original – SkyShowtime oferuje rozrywkę najwyższej jakości.

Wraz z początkiem bieżącego roku serwis SkyShowtime wystartował na wszystkich europejskich rynkach i jest obecnie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech. Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Pelc-Sławińska
Regional PR & Communications Manager

agnieszka.pelc@skyshowtime.com

Aleksandra Ziółkowska
Account Manager

aleksandra.ziolkowska@publicisgroupe.com
784 600 223

Załączniki

 

© 2022 SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe SKY oraz SHOWTIME i wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością odpowiednio Sky Limited oraz Showtime Networks Inc. i wykorzystywane są na mocy licencji od SkyShowtime Limited. Wszelkie znaki towarowe Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i powiązanych spółek, a także wszelka objęta nimi własność intelektualna jest własnością poszczególnych właścicieli. Wszelkie pozostałe znaki towarowe i własność intelektualna jest własnością ich poszczególnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.